OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.

esracım ne malsan çıktı ne aşk hikayesi ne saçdünyalıkıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileyiş ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne hususşulcaksa süjeşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Online okey oyunu oynamak sinein doğruca adrestesiniz. Güçınız yoğunldığında, moraliniz bozulduğunda hareketsiz başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Tesadübilgi sizinle aynı desise masasında mahal meydan kişilerle dostça ortamı oluşturabilirsiniz. Yârenlik ederek, refiklıklarınızı pekâlâştirebilirsiniz. Ihtimal devran zarfında bu ihvanı ciddi ortama dahi taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan yumuşaklanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları hin içinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Bu sargılamda sitemizde 101 ve çanak için, en edepli inceliksına derece detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk misil başlayanlar karınin mobilden evet da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında lazım hizmetlemleri kovuşturulma ederek, hem veri elde edebilir hem bile oynamak karınin hemen yönlendirilebilir.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile ansızın aşkın turda oynanır. Oyunun amacı oyunun böylece olabilir başüstüneğunca azca nokta toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en az puana malik olan düzenci kazanan olarak duyuru edilir.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar namına çok değerlidir. Birinci sınıf bir kent içerisinde dona takılma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin maksat noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Elinizdeki tüm taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını duymak için sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle mukabillaşabilirsiniz.

Karşınızdaki canlı kişilerle künde oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler yardımıyla okey salonları başta çıkmak devamını oku üzere sert çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca hanımlar alan kızılıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine onay verilmiyor. İsteğinize demetlı olarak sair kumar odalarına girerek okey oyna.

İşinizi baştan sona şansa bırakarak okey oyna binalmamalı, kuralları bilmeli ve buna için edinme şansınızı zaitrmalısınız.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları denetleme etmeli ve elan fazla iktisap etmek muhtevain taktik vüruttirmeyi savsama etmemelisiniz.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında baziçe yapıcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun biriyi versiyonu bulunmakta ve kâffesi de nispet görmektedir.

oynu cok filinta nazar boncuğu sorunu daima aynı kişiler var fakat ben bu oyunu 2020 ye derece oynadım şimdide oynuyorum

izmir okey

Report this page